HAKIMIZDA

Ayhan Oto  Özel Servis olarak JEEP, DODGE, CHRYSLER ve AMERİKAN araçlarınızın her türlü elektrik elektronik tamir bakım işleri jeep yetkili servislerinde uzun yıllar çalışmış deneyim sahibi ustalar tarafından yapılmaktadır. Bilgisayarlı arıza tespit ve test cihazlarıyla aracınıza en doğru teşhis konularak, servisimizin onarım garantisi güvencesiyle araçlarınızın bakımı gerçekleştirilmektedir.

Araçlarınızla ilgili tüm sorunlarınıza hızlı ve etkin çözümler üretilmek için jeep , dodge,chrysler serisi tüm araçların var olan ve yeni çıkan modellerinin teknolojileri yakından takip edilmekte bu sayede araç arıza teşhisinde tutarlılık sağlanmaktadır. izmirde jeep özel servisi olarak hizmet veren firmamız bünyesinde araçlarınızın tamir bakım çalışmaları orjinal  yedek parça veya istediğiniz halinde birebir uyumlu parça ile gerçekleştirilmektedir.

Elektrik – elektronik bakım, tamir işlemleri ile orjinal yedek parçalar servisimizin onarım garantisindedir. Araçlarınızın bakımı ve parça değişimi yapılırken araç kullanma klavuzunda yazan teknik spefikasyonlara birebir uyumlu parça ve bakım ürünleri kullanılır. Ayhan Oto jeep Özel Servisi’nde araçlarınızın arıza teşhisi için bizzat usta tarafından şikayetleriniz dinlenir. Randevu sistemi ile araçlarınız size verilen gün ve saatte sizlere teslim edilir.

Ayhan Oto Jeep Servisi

419 Sokak No :14  3. Oto Sanayi Sitesi  Bornova/İzmir

Telefon : 0232 461 42 47

Telefon: 0542 461 42 47